Rolety dachowe Anwis Fantazja Premium

Rolety dachowe Fantazja Premium poprzez układ tkaniny, kasety i prowadnic daje wysoki procent zaciemnienia pomieszczenia i nawet przy silnym oddziaływaniu promieni słonecznych przebywanie w nim staje się komfortowe. Fantazja Premium dzięki swej konstrukcji przystosowana jest do wszystkich typów okien dachowych oferowanych na naszym rynku.

Pojawienie się rolety dachowej na rynku rozwiązało problem nagrzewania pomieszczeń na skutek operowania słońca. (Promienie słoneczne nawet poprzez małe gabarytowo okno dachowe mogą znacznie podnieść temperaturę w pomieszczeniu.)

Roleta dachowa Fantazja Premium konstrukcją zbliżona jest do Fantazji Lux. Tak jak ona zbudowana jest 2 pokryw bocznych, osłony rolety, wałka nawijającego, prowadnic, mechanizmu sprężynowego, tkaniny i listy dolnej. Rolę hamulca pełni naprężony sznurek, który wpięty jest w pokrywę boczną, profil prowadzący i kotwiczony jest w dolnej zaślepce prowadnicy. Wywierając nacisk na listwę dolną sterujemy wielkością otwarcia rolety wpływając na ilość światła słonecznego jaka będzie przenikała przez okno do wnętrza pomieszczenia.

Montaż tych rolet jest szybki i nieskomplikowany. Montuje się je do listwy przyszybowej ramy okiennej, nie uszkadzając ramiaka okna. Osłona boczna skręcona z osłoną rolety tworzy konstrukcję nośną, do której zamontowany jest wałek nawijający tkaninę. W momencie rozwijania lub zwijania tkanina prowadzona jest przez prowadnice, które utrzymują ja w pozycji równoległej do szyby nawet wtedy, kiedy okno jest uchylone.

Szeroka oferta tkanin oraz rozmaitość kolorów profili rolety sprawiają, że wyrób ten doskonale komponuje się z każdym wnętrzem.

Wzornik tkanin roletowych

Zalety:

  • Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych oraz z PVC
  • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości.
  • Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej
  • Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie
  • Łączenie ultradźwiękowe prowadników z tkaniną, zabezpiecza ją przed wypadaniem z prowadnic bocznych
  • Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy
  • Bogata kolekcja wzorów i kolorów materiałów oraz detali wykończeniowych

Detale:

Realizacje:

Dane techniczne:

 

System

min. szerokość [mm]

max szerokość [mm]

max wysokość [mm]

max powierzchnia m2

Fantazja Premium dachowa

360

1100

1500

1,65

Przeznaczenie: okna dachowe, wnęki