Rolety rzymskie

Modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, których funkcjonalność i dekoracyjność dają ogromne możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Zapewniają osłonę przeciwsłoneczną praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Kontynuuj czytanie

Akcesoria Fakro do obsługi okien i osłon dachowych

W naszej ofercie są również drążki ułatwiające obsługę wysoko zamontowanych okien oraz sterowanie roletami, żaluzjami, moskitierami oraz markizami, które zamontowane są poza bezpośrednim zasięgiem użytkownika, zamki okienne, ograniczniki otwarcia okien, a także siłowniki do sterowania oknami dachowymi.

Kontynuuj czytanie

Rolety zewnętrzne do okien dachowych Fakro ARZ

Roleta zewnętrzna dla okna dachowego zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Kontynuuj czytanie

Markizy elektryczne do okien dachowych Fakro AMZ Z-Wave, AMZ Solar

Markiza elektryczna do okna dachowego to odpowiednie połączenie skuteczności ochrony przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Dzięki temu, że markiza absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, a nie w pomieszczeniu, znacznie lepiej chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem niż dodatki wewnętrzne.

Kontynuuj czytanie

Markizy do okien dachowych Fakro AMZ, AMZ NewLine, AME, AMB

Markiza na okno dachowe stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed upałem.

Kontynuuj czytanie

Moskitiery do okien dachowych Fakro AMS

Moskitiera rolowana do okna dachowego chroni dom przed owadami, zapewniając mieszkańcom spokojny wypoczynek. Dzięki moskitierze możemy zostawić uchylone okno nie obawiając się przedostania owadów do pomieszczenia.

Kontynuuj czytanie

Zasłona plisowana do okien dachowych Fakro APS

Zasłona plisowana APS do okna dachowego to elegancka, dekoracyjna zasłona przeciwsłoneczna wzbogacająca każde wnętrze. Poprzez jej zastosowanie w pomieszczeniu uzyskujemy miękkość światła i harmonię kolorów współgrających z wystrojem wnętrza.

Kontynuuj czytanie

Rolety do okien dachowych Fakro ARF

Roleta ARF Sunset do okna dachowego stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku.

Kontynuuj czytanie

Rolety do okien dachowych Fakro ARP, ARP Z-Wave

Roleta ARP do okna dachowego stanowi ochronę przed światłem zapewniając podczas słonecznych dni przyjemne zacienienie wnętrza. Zaciągnięta zasłania ostre światło słoneczne. Roleta ARP to również dodatkowa dekoracja wnętrza na poddaszu.

Kontynuuj czytanie

Rolety do okien dachowych Fakro ARS

Roleta standard ARS do okna dachowego chroni przed światłem stanowiąc jednocześnie dodatkową dekorację wnętrza. Roleta ARS redukuje dopływ światła, podnosi estetykę wnętrza, a szeroka kolorystyka materiałów (jednobarwnych i wzorzystych) pozwala dobrać materiał do wystroju każdego pomieszczenia.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje do okien dachowych Fakro AJP, AJP Z-Wave

Żaluzja AJP to popularny dodatek do okien dachowych, za pomocą którego możemy regulować ilość napływającego światła do pomieszczenia. Poprzez zmianę kąta nachylenia lameli możemy sterować kierunkiem wpadania promieni słonecznych i tworzyć wyjątkowy nastrój.

Kontynuuj czytanie

Zabudowa tarasu

Taras to często niewykorzystywana powierzchnia domu. Ale dzięki zastosowaniu naszych systemów otrzymasz dodatkową powierzchnię do całorocznego użytkowania. Bogata gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie się do każdej elewacji, a proponowana oferta profili na kształtowanie dowolnej bryły zabudowywanego tarasu.

Kontynuuj czytanie

Zimowe ogrody i oranżerie

Ogrody zimowe wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką. Dzięki stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz wysokowartościowym wypełnieniom, ogród zimowy staje się pomieszczeniem o wyższym standardzie.

Kontynuuj czytanie

Zabudowa balkonu

Zabudowa balkonu jest idealnym rozwiązaniem zwiększającym funkcjonalność mieszkania. Zapewnia bowiem zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania oraz poprawia jego bilans energetyczny.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje fasadowe Anwis

Żaluzje fasadowe to zewnętrzne osłony okien i drzwi składające się z poziomych lub pionowych listew. Istotną cechą tych elementów jest możliwość regulacji kąta ustawienia.

Kontynuuj czytanie

Markiza balkonowa Selt Italia kasetowa

Markiza Italia kasetowa firmy Selt jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Jest wyposażona dodatkowo w aluminiową kasetę osłaniającą tkaninę i chroniącą ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Kontynuuj czytanie

Rolety dachowe Anwis Fantazja Premium

Roleta dachowa Fantazja Premium dzięki swej konstrukcji przystosowana jest do wszystkich typów okien dachowych oferowanych na naszym rynku. Daje wysoki procent zaciemnienia pomieszczenia i nawet przy silnym oddziaływaniu promieni słonecznych przebywanie w nim staje się komfortowe.

Kontynuuj czytanie

Rolety z prowadnicami Anwis Fantazja Lux

Rolety Fantazja Lux to rodzaj rolet tkaninowych w kasecie z prowadnicami, którymi steruje się ręcznie przy pomocy łańcuszka kulkowego. Montaż tych rolet jest szybki i nieskomplikowany.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje poziome aluminiowe Anwis Venus

Żaluzje aluminiowe Venus wyróżniają się płaską konstrukcją rynny górnej i sposobem sterowania, dzięki czemu możliwe jest szerokie, bezproblemowe otwarcie okna.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje poziome aluminiowe Anwis

Żaluzje aluminiowe to wciąż jedne z najpopularniejszych przesłon w polskich domach. Najczęściej oferowane są żaluzje aluminiowe, drewnopodobne o szerokościach lameli: 16 mm, 25 mm (w tym perforowane), 35 mm i 50 mm.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje poziome drewniane Anwis Retro

Żaluzja pozioma Retro to bardzo ciekawa wersja żaluzji drewnianych, ponieważ zastosowany typ mechanizmu oraz stylowe wykończenie nawiązuje do żaluzji z początku XX wieku.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje poziome drewniane / bambusowe Anwis

Żaluzje drewniane firmy Anwis ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno egzotyczne – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza. Żaluzje drewniane mogą posiadać lamele o szerokości 25 mm lub 50 mm.

Kontynuuj czytanie

Markiza balkonowa Selt Italia poręczowa

Markiza Italia poręczowa firmy Selt to estetyczna osłona przed słońcem. Jest to praktyczna ozdoba balkonów, tarasów i wnęk balkonowych.

Kontynuuj czytanie

Rolety zewnętrzne Anwis

Rolety zewnętrzne, stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem, idealnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Stanowią również doskonałą izolację akustyczną, termiczną, powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne i elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Kontynuuj czytanie

Rolety wolnowiszące Anwis

Rolety tkaninowe wolnowiszące to zasłony okienne wykonane z tkaniny nawiniętej na drewniany lub metalowy wałek, podnoszone i opuszczane za pomocą sznurka, łańcuszka, sprężyny lub sterowane elektrycznie, które można montować bezpośrednio do ramy skrzydła okiennego, ściany lub sufitu.

Kontynuuj czytanie

Markiza balkonowa Selt Italia

Markiza Italia firmy Selt jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand.

Kontynuuj czytanie

Rolety Dzień-Noc Anwis Impresja

Roleta Impresja dzięki swej uniwersalnej konstrukcji może być stosowana praktycznie do wszystkich rodzajów okien. Wyjątkowość tej rolety polega na tym, że pozwala operować ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności jej podnoszenia.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje pionowe Anwis

Żaluzje pionowe (znane również jako verticale) składają się z szyny z mechanizmem sterującym oraz pionowo wiszących pasków z tkaniny, PVC, drewna lub metalu połączonych łańcuszkiem.

Kontynuuj czytanie

Zasłony panelowe Anwis

Zasłony panelowe (Panel Track) to wewnętrzna dekoracja okna lub ściany, składająca się z dwóch podstawowych elementów: szyny prowadzącej i trzech lub pięciu pionowych ruchomych pasów tkaninowych podczepionych do szyny. Stosowane również jako wizualna przegroda pomieszczeń.

Kontynuuj czytanie

Żaluzje poziome plisowane Anwis

Żaluzje plisowane (określane również jako plisy, rolety czy zasłony plisowane) składają się z rynny górnej i dolnej, mechanizmu hamującego sznurek i trwale plisowanej tkaniny lub papieru i stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych.

Kontynuuj czytanie

Load more