Zimowe ogrody i oranżerie

Ogród zimowy jest centralnym punktem domu i całego rodzinnego życia. To miejsce do wypoczynku i świętowania. Niezależnie od warunków pogodowych znajdą tam Państwo ciepłe i zaciszne miejsce do relaksu. Dzięki stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz wysokowartościowym wypełnieniom, ogród zimowy staje się pomieszczeniem o wyższym standardzie od pozostałych.

Ogrody zimowe wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką. W naszej pracy kierujemy się zdobytym doświadczeniem i wiedzą dbając o satysfakcję naszych Klientów oraz spełniając ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Nasze rozwiązania pozwalają na wykonanie wielu różnych kształtów ogrodów zimowych.  W ofercie posiadamy ponad sto rozwiązań typowych. Realizujemy również rozwiązania nietypowe zaprojektowane przez architekta lub według Państwa pomysłu.

Systemowe rozwiązania dachów, wypełnione szkłem lub poliwęglanem wytrzymują obciążenie śniegiem 90 kg/m2. Perfekcyjnie zaprojektowane profile aluminiowe zapewniają szczelność, doskonałe właściwości termiczne oraz atrakcyjny wygląd.

Konstrukcja – perfekcyjnie zaprojektowane profile aluminiowe, zapewniają dobre właściwości termiczne, szczelność, trwałość oraz atrakcyjny wygląd.

Centrala sterująca – ogród zimowy może być wyposażony w centralkę sterującą wentylacją oraz zasłonami zacieniającymi takimi jak rolety czy markizy. Centrala reaguje na temperaturę wewnętrzną, nasłonecznienie, siłę wiatru oraz deszcz.

Listwy wentylacyjne – zastosowanie listew wentylacyjnych w elementach pionowych zapewnia odpowiednią wymianę powietrza w ogrodzie zimowym nawet podczas nieobecności właściciela.

Ściany boczne i frontowe – w zależności od potrzeb, dla których wykonujemy ogród zimowy, istnieją różne rozwiązania wykonania ścian. Oferujemy ściany przesuwne oraz harmonijkowe, które zapewniając funkcjonalność i elegancki wygląd pozwalają jednocześnie na znaczną oszczędność miejsca i możliwość uzyskania dużej przestrzeni po rozsunięciu.

Ogród zimowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, wypoczynek i wygodę.